İletişim 08508409414
Çalışma Saatleri 08:00 - 00:00
Genel Merkez İSTANBUL
Close
Genel Merkez İSTANBUL
08508409414 info@vaillantkombiservisi-tr.com

Bornava Vaillant Servisi

Bornava ‘ de 2018 Yılı Vaillant Kombi Servis Ayrıcalığını Siz De Yaşayın

Kombi tercihinizi dünyanın kabul ettiği kaliteyi seçerek en doğru şekilde yaptınız. Bundan sonrası ise, size yıllarca aynı kalitede hizmet vermesi için periyodik aralıklarla  Bornava Vaillant Servisi güvencesi ile bakımlarını yaptırarak güvenle kullanmak kalıyor. Servis ücretlerinin yüksekliğinden yakınan ve bu nedenle cihazlarının bakımlarını yaptırmayan, ya da kulaktan dolma bilgilerle kendi yapmaya kalkışarak risk alan kullanıcılar için bu sezon servis ücretlerini 50TLStandart Kombi Bakım Ücreti 80TL , Yoğuşmalı Kombi Bakım Ücreti 120 TL olarak belirledik. Bu sayede bir öğün yemek parası karşılığında tüm kış güvenle kullanacağınız kombinizin bakımlarını yaptırmış olacaksınız.

Konusunda uzman ve tüm mesleki eğitimlerini tamamlamış tecrübeli elemanlarımız tarafından verilecek servis hizmeti ile artık güvendesiniz. Periyodik bakımlar ya da arıza halleri dahilinde yapılan müdahalelerde, yan sanayi parça kullanımı ile kombinizin değerini düşürecek müdahalelere baş vurmak yerine, üretiminin her aşamasında, güçlü ARGE desteği ile sağlanan ileri teknoloji ile kombiniz için üretilmiş orijinal parça kullanmalısınız. servis desteği ile 1 yıl garantili orijinal parça kullanarak kombinizin değerinin yıllarca aynı kalmasını sağlayabilirsiniz.Kombi Servis  Bornava Vaillant iletişim numarası 0850 346 93 58 dür.

 Bornava Vaillant Klima Servisleri En Ekonomik Çözümler Sunar

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet veren  Bornava Vaillant Klima Servisleri, yapmış oldukları tüm müdahalelerde hızlı ve ekonomik çözümlerle kullanıcının avantajını korumaktadır. Periyodik olarak kombi bakımı ve tamiratları, klima montajı, arızaları ve çözümleri, kalorifer kazanlarının bakımı ve işletmeye alınması gibi konularda, detaylı eğitimler alarak tüm müdahaleler için hazır hale gelen servis çalışanlarının yanı sıra, yeni geliştirilen ürünler konusunda bilgilendirmelerle güncel bilgilere sahip olan servis sorumluları olarak ihtiyaç dahilinde hızla müdahale ederek sorunların büyümeden önlenmesi konusunda yetkilendirilmişlerdir. Firmamız olarak işin ehli Yetkili Vaillant Servisi ile irtibata geçmenizi önemle rica ederiz.

Almış olduğumuz bu eğitim ve edindiğimiz tecrübeyi, sizin için en uygun hizmeti sunabilmek amacıyla yine sizin için kullanıyoruz. Tüm İstanbul geneline yayılmış hizmet kalitesiyle, en hızlı müdahale gerektiren durumlar dahil 7/24 hizmet veren bir servis arayışındaysanız doğru yerdesiniz. Artık hızlı ve güvenilir servis hizmetini en hızlı uygun koşullarda almak için arayışa girmenize gerek kalmadı. İhtiyacınız olan tüm Hizmeti kredi kartı avantajı ile alabilme ayrıcalığı ile bu kış ayrıcalıklı olacaksınız. İhtiyacınız  Bornava Vaillant Kombi servisi ise, size en uygun çözümü bizden bulabilirsiniz.